Instrukcja:
1. Wybierz konia (numer)
2.Wybierz imię.
3.Podaj swój pseudonim.
4.Wybierz stadninę.
5.Opisz swojego konia.
-co lubi
-co nie lubi
-jaki ma charakter (np. przyjazny)
-co umie
-czego nie umie
6.Podaj ile ma lat.
7.Imiona jego rodziców.
niedziela, 27 grudnia 2009
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
1. Pegazo jednorożce konie nr. 17.
OdpowiedzUsuń2. To ogier o imieniu Fowl.
3. Amy Firth
4. Horse-Stars
5.
- lubi błyszczeć. To koń stworzony do konkursów, zwłaszcza do skoków. Lubi jeść kostki cukru (ze względu na zdrowie podaję mu je w małych dawkach). No i oczywiście uwielbia mnie.
- nie lubi obcych. Toleruje tylko mnie i zaprzyjaźnione konie. Nie lubi nudnych zajęć na lonży, woli jazdę pod siodłem. Nie lubi jeść standardowych rodzai pasz, woli cukier i karmy (jedynie lubi trawę na pastwisku). Nie lubi źrebiąt, więc trzeba je trzymać z dala od niego.
- charakter ma trudny. Jest mądrym, dumnym koniem, więc jeśli ktoś nie odnosi się do niego z należytym szacunkiem, to nie powinien w ogóle podchodzić. Jednak potrafi nawiązać niebywałą więź z jednym człowiekiem.
- umie świetnie skakać (do metr 60). Zna rodzaje chodów na ujeżdżalni (z tej dziedziny zdobył dwa srebra i złoto). Umie cwałować i robić figury na ujeżdżalni.
- nie umie stawać dęba z woli jeźdźca i robić piruety, ale pracujemy nad tym.
6. Ma 3 lata.
7. Matka- Serafina- Jednorożec nr 4.
Ojciec- Forest- Pegazo jednorożec- koń nr 22.